Čas na serveru 06:59:21

Milton H. Greene
Marilyn Monroe - Mandolina Sitting

Id: 428703

  •  / Marilyn Monroe - Mandolina Sitting / Milton H. Greene

fotografie, rozměr listu 27 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na levé straně viditelný zlom papíru (viz foto)

zobrazeno: 537x

Vyvolávací cena:

9 500