Čas na serveru 10:34:36

Milunovič
Rackové nad vlnami

Id: 41107

Rackové nad vlnami

  •  / Rackové nad vlnami /  Milunovič

olej/plátno, rozměr 50 x 98 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2178x

Vyvolávací cena:

7 500