Čas na serveru 18:53:32

Minka Podhájská
Rozkvetlá květina

Id: 61501

Rozkvetlá květina

  •  / Rozkvetlá květina / Minka Podhájská

olej/plátno, rozměr 68 x 54 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1930, drobné oděrky na malbě, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1117x

Vyvolávací cena:

8 000