Čas na serveru 01:48:48

Minna Bachmann
U rybníka

Id: 206707

U rybníka

  •  / U rybníka / Minna Bachmann

olej/dřevo, rozměr 26 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený původní rám se štítkem

zobrazeno: 2620x

Vyvolávací cena:

14 555