Čas na serveru 01:59:38

Minna Bachmann
U rybníka

Id: 206707

U rybníka

  •  / U rybníka / Minna Bachmann

olej/dřevo, rozměr 26 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený původní rám se štítkem

zobrazeno: 188x

Vyvolávací cena:

4 844

2019,10-1,07,20,04,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu