Čas na serveru 05:22:37

Mirek Kaufman
Abstrakce

Id: 98116

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Mirek Kaufman
  •  / Abstrakce / Mirek Kaufman
  •  / Abstrakce / Mirek Kaufman

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 59 x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 731x

Vyvolávací cena:

3 800

16.10.2017, 21:54:00

16.10.2017 13:34 3 800 Kč