Čas na serveru 16:25:48

Mirek Kaufman
Abstraktní kompozice

Id: 378602

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Mirek Kaufman

olej/plátno, rozměr 140 x 116 cm, značeno vpravo dole, původní olištování

zobrazeno: 2935x

Vyvolávací cena:

34 000