Čas na serveru 02:44:51

Mirek Kaufman
Bez názvu

Id: 207801

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Mirek Kaufman
  •  / Bez názvu / Mirek Kaufman
  •  / Bez názvu / Mirek Kaufman

malba/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno. oděrky na rámu

zobrazeno: 1125x

Vyvolávací cena:
2 800

10 500