Čas na serveru 12:13:41

Mirek Kaufman
Postava

Id: 378601

Postava

  •  / Postava / Mirek Kaufman
  •  / Postava / Mirek Kaufman
  •  / Postava / Mirek Kaufman

olej/plátno, rozměr 145 x 120 cm, značeno vpravo dole, původní olištování

zobrazeno: 6565x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 76