Čas na serveru 06:35:44

Mirek Kaufman
Rozhovor

Id: 378603

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Mirek Kaufman
  •  / Rozhovor / Mirek Kaufman
  •  / Rozhovor / Mirek Kaufman

olej/plátno, rozměr 116 x 126 cm, značeno vpravo dole, původní olištování

zobrazeno: 6717x

Vyvolávací cena:

74 000

Příhozy: 78