Čas na serveru 22:38:53

Miroslav Barták
Konvolut čtyř kusů

Id: 187634

Konvolut čtyř kusů

  •  / Konvolut čtyř kusů / Miroslav Barták

tužové kresby/papír, rozměr každé cca 21 x 15 cm, signováno a datováno 71 na zadní straně, jedná se o návrhy ilustrací k povídkám Gerharda Branstnera uvedené v Revue zahraničních literatur ročník XXV, nerámováno, volně loženo, Revue přiložena

zobrazeno: 1612x

Vyvolávací cena:

13.5.2019, 22:24:00

7.5.2019 11:49 1 000 Kč