Čas na serveru 16:03:35

Miroslav Hanák
Před domy

Id: 2327

Před domy

  •  / Před domy / Miroslav Hanák

olej/plátno, rozměr 34 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1439x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

31.8.2015, 21:03:00

17.7.2015 9:04 1 800 Kč