Čas na serveru 03:50:30

Miroslav Hanák
Ve Stromovce

Id: 1675

Ve Stromovce

  •  / Ve Stromovce / Miroslav Hanák

olej/plátno, rozměr 60 x 69 cm, signováno vpravo dole, získáno přímo od autora, původní stav

zobrazeno: 1682x

Vyvolávací cena:

15 000