Čas na serveru 03:13:41

Miroslav Kostka
Oblast vnitřního neklidu

Id: 461401

Oblast vnitřního neklidu

  •  / Oblast vnitřního neklidu / Miroslav Kostka

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole, olištováno, malba na několika místech krakelovaná (viz foto)

zobrazeno: 3661x

Vyvolávací cena:
14 000

45 000