Čas na serveru 21:59:26

Miroslav Kostka
Propojení údivu - Signál

Id: 461901

Propojení údivu - Signál

  •  / Propojení údivu - Signál / Miroslav Kostka

olej/plátno - malba s pískem, rozměr 85 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno

zobrazeno: 7721x

Vyvolávací cena:

22 000