Čas na serveru 10:01:30

Miroslav Kučera
Dívka u vodopádu

Id: 196911

Dívka u vodopádu

  •  / Dívka u vodopádu / Miroslav Kučera

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 660x

Vyvolávací cena:

1 700