Čas na serveru 11:21:46

Miroslav Kužela
Postavy

Id: 1903

Postavy

  •  / Postavy / Miroslav Kužela
  •  / Postavy / Miroslav Kužela
  •  / Postavy / Miroslav Kužela

nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 25 x 25 cm, na zadní straně popis, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1894x

Vyvolávací cena:

1 600