Čas na serveru 21:15:04

Miroslav Malina
Babylonská věž II

Id: 414101

Babylonská věž II

  •  / Babylonská věž II / Miroslav Malina

kombinovaná technika - enkauistika/sololit, rozměr 50 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 766x

Vyvolávací cena:

5 700