Čas na serveru 11:15:57

Jaroslav Malina
Kruh

Id: 1624

Kruh

  •  / Kruh / Jaroslav Malina
  •  / Kruh / Jaroslav Malina
  •  / Kruh / Jaroslav Malina
  •  / Kruh / Jaroslav Malina

litografie/papír, č. 17/30, rozměr listu 59 x 61 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2693x

Vyvolávací cena:
500