Čas na serveru 08:44:00

Miroslav Malina
Na koncertě

Id: 262313

Na koncertě

  •  / Na koncertě / Miroslav Malina

olej/plátno/karton, rozměr 109 x 79 cm, značeno vlevo nahoře, karton prohnutý, nerovný povrch, oděrky na rámu

zobrazeno: 1745x

Vyvolávací cena:

32 800

Příhozy: 71