Čas na serveru 07:15:10

Miroslav Netík
Lojza

Id: 194807

Lojza

  •  / Lojza / Miroslav Netík
  •  / Lojza / Miroslav Netík
  •  / Lojza / Miroslav Netík
  •  / Lojza / Miroslav Netík

olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, signováno a datováno uprostřed dole, olištováno

zobrazeno: 4072x

Vyvolávací cena:

44 000