Čas na serveru 10:23:22

Miroslav Netík
Odlesky

Id: 863

Odlesky

  •  / Odlesky / Miroslav Netík
  •  / Odlesky / Miroslav Netík
  •  / Odlesky / Miroslav Netík
  •  / Odlesky / Miroslav Netík
  •  / Odlesky / Miroslav Netík

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 40 cm, signováno uprostřed dole M. Netík, datováno 75, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3689x

Vyvolávací cena:
7 500

18 500