Čas na serveru 14:15:09

Miroslav Netík
Portrét

Id: 251405

Portrét

  •  / Portrét / Miroslav Netík
  •  / Portrét / Miroslav Netík
  •  / Portrét / Miroslav Netík

malba/deska, rozměr 53 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený původní rám, obraz ve stavu viz foto

zobrazeno: 28008x

Vyvolávací cena:

7 000