Čas na serveru 21:16:11

Miroslav Netík
Znojmo

Id: 357701

Znojmo

  •  / Znojmo / Miroslav Netík
  •  / Znojmo / Miroslav Netík
  •  / Znojmo / Miroslav Netík
  •  / Znojmo / Miroslav Netík

olej/plátno, rozměr 110 x 105 cm, značeno uprostřed dole s datací, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1109x

Vyvolávací cena:

17 000