Čas na serveru 09:34:01

Miroslav Pospíšil
Syn lovce medvědů

Id: 404501

Syn lovce medvědů

  •  / Syn lovce medvědů / Miroslav Pospíšil

olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložena monografie autora s reprodukcí obrazu (str. 145)

zobrazeno: 2456x

Vyvolávací cena:

10 500