Čas na serveru 09:32:38

Miroslav Štolfa
Melancholická krajina

Id: 1688

Melancholická krajina

  •  / Melancholická krajina / Miroslav Štolfa

akryl/karton, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3496x

Vyvolávací cena:

3 300