Čas na serveru 09:10:58

Miroslav Štolfa
Zátiší s třešněmi

Id: 33004

Zátiší s třešněmi

  •  / Zátiší s třešněmi / Miroslav Štolfa

olej/plátno, nesignováno, rozměr 48 x 65 cm, na zadní straně výstavní štítek, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2312x

Vyvolávací cena:

7 000