Čas na serveru 02:33:41

Miroslav Tichý
Abstrakce

Id: 291901

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Miroslav  Tichý

malba/plátno, rozměr 60 x 72 cm, neznačeno, přiložen certifikát autorství od správkyně pozůstalosti, oděrky na rámu

zobrazeno: 1762x

Vyvolávací cena:

16 500