Čas na serveru 04:17:38

Miroslava Kocmanová
Velké usínání stromů

Id: 463701

Velké usínání stromů

  •  / Velké usínání stromů / Miroslava Kocmanová

olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, publikováno ve Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2000 pod heslem Kocmanová - Perná Miroslava, svazek V, str. 270

zobrazeno: 995x

Vyvolávací cena:

9 000