Čas na serveru 15:44:00

Miroslava Vrbová - Štefková
Pierot

Id: 1997

Pierot

  •  / Pierot / Miroslava  Vrbová - Štefková

olej/plátno/karton, rozměr 100 x 59 cm, signováno vpravo nahoře, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2242x

Vyvolávací cena:

15 611