Čas na serveru 23:29:31

Miroslava Vrbová - Štefková
Baletka

Id: 418801

Baletka

  •  / Baletka / Miroslava  Vrbová - Štefková

olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 5661x

Vyvolávací cena:

29 700

Účastníci: 18

Příhozy: 48