Čas na serveru 15:31:58

Miroslava Vrbová - Štefková
Divadelní scéna

Id: 185057

Divadelní scéna

  •  / Divadelní scéna / Miroslava  Vrbová - Štefková

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 17 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 513x

Vyvolávací cena:

3 600