Čas na serveru 18:21:17

Miroslava Vrbová - Štefková
Kytice

Id: 223809

Kytice

  •  / Kytice / Miroslava  Vrbová - Štefková

olej/plátno, rozměr 85 x 67 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1656x

Vyvolávací cena: