Čas na serveru 14:55:16

Miroslava Vrbová - Štefková
Labutí jezero

Id: 41106

Labutí jezero

  •  / Labutí jezero / Miroslava  Vrbová - Štefková

olej/plátno/karton, rozměr plátna 94 x 61 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2252x

Vyvolávací cena:

25 000