Čas na serveru 23:20:57

Vilma Vrbová - Kotrbová
Přespolňáčci

Id: 72016

Přespolňáčci

  •  / Přespolňáčci / Vilma Vrbová - Kotrbová

pastel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2662x

Vyvolávací cena:

3 200