Čas na serveru 14:22:13

Miroslava Vrbová - Štefková
Při hře

Id: 206010

Při hře

  •  / Při hře / Miroslava  Vrbová - Štefková

olej/plátno, rozměr 85 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, po

zobrazeno: 682x

Vyvolávací cena: