Čas na serveru 03:37:45

Naděžda Plíšková
Mon mari

Id: 194811

Mon mari

  •  / Mon mari / Naděžda Plíšková

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 68 x 51,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2101x

Vyvolávací cena:
1 200

8 600