Čas na serveru 15:26:50

Nathan Altman
Muž

Id: 204212

Muž

  •  / Muž / Nathan Altman
  •  / Muž / Nathan Altman
  •  / Muž / Nathan Altman

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování

zobrazeno: 2361x

Vyvolávací cena: