Čas na serveru 08:38:11

Neznačeno
Děti s psíkem

Id: 1224

Děti s psíkem

  •  / Děti s psíkem /   Neznačeno
  •  / Děti s psíkem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 56,5 x 72 cm, pol. 19. století, rentoilováno, novodobě rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění

zobrazeno: 1395x

Vyvolávací cena:

13 500