Čas na serveru 01:58:31

Neznačeno
Modrá maringotka

Id: 803

Modrá maringotka

  •  / Modrá maringotka /   Neznačeno

voskovka/pastelka/papír, rozměr 49 x 69 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, majitel získal darem od Karla Chaby

zobrazeno: 1389x

Vyvolávací cena:
4 200

4 200

23.1.2014, 20:07:00

23.1.2014 20:03 4 200 Kč