Čas na serveru 08:58:10

Neznačeno
Paraplíčko

Id: 991

Paraplíčko

  •  / Paraplíčko /   Neznačeno
  •  / Paraplíčko /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 58 x 46 cm, nesignováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3275x

Vyvolávací cena:
3 600

35 034

Příhozy: 61