Čas na serveru 01:59:41

Neznačeno
Portrét muže v uniformě

Id: 673

Portrét muže v uniformě

  •  / Portrét muže v uniformě /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 39,5 x 31 cm, rentoilováno, restaurováno, 1. polovina 19. století, novodobě rámováno

zobrazeno: 1700x

Vyvolávací cena:

2 100

26.11.2013, 21:42:00

26.11.2013 21:39 2 100 Kč