Čas na serveru 20:12:13

Neznačeno
Řeka v horách

Id: 510

Řeka v horách

  •  / Řeka v horách /   Neznačeno
  •  / Řeka v horách /   Neznačeno
  •  / Řeka v horách /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, zaskleno, malba drobně poškozena, původní stav

zobrazeno: 1715x

Vyvolávací cena:
3 200

7 000