Čas na serveru 08:37:55

Neznačeno
Řeka v horách

Id: 510

Řeka v horách

  •  / Řeka v horách /   Neznačeno
  •  / Řeka v horách /   Neznačeno
  •  / Řeka v horách /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, zaskleno, malba drobně poškozena, původní stav

zobrazeno: 1199x

Vyvolávací cena:
3 200

7 000