Čas na serveru 10:20:22

Neznačeno
Student

Id: 1120

Student

  •  / Student /   Neznačeno
  •  / Student /   Neznačeno
  •  / Student /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 95 x 70 cm, v pravém horním rohu popis, lehce uvolněné plátno, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 1540x

Vyvolávací cena:
4 800

4 800

11.6.2014, 21:35:00

5.6.2014 9:29 4 800 Kč