Čas na serveru 10:46:06

Niko Miljan
Pohled na Dubrovník

Id: 89821

Pohled na Dubrovník

  •  / Pohled na Dubrovník / Niko Miljan

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 991x

Vyvolávací cena:

10 500