Čas na serveru 17:55:52

Nikola Mašić
U stavení

Id: 140408

U stavení

  •  / U stavení / Nikola Mašić
  •  / U stavení / Nikola Mašić
  •  / U stavení / Nikola Mašić
  •  / U stavení / Nikola Mašić
  •  / U stavení / Nikola Mašić

olej/plátno, rozměr 34 x 51 cm, nesignováno, značně poškozená malba, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 1919x

Vyvolávací cena:

39 000