Čas na serveru 07:31:43

Nikolaj Bakulin
Ruská trojka

Id: 166805

Ruská trojka

  •  / Ruská trojka / Nikolaj Bakulin

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti značně restaurováno

zobrazeno: 1053x

Vyvolávací cena:

4 100