Čas na serveru 09:57:55

Nora Musatová
Kampa

Id: 117901

Kampa

  •  / Kampa / Nora Musatová
  •  / Kampa / Nora Musatová
  •  / Kampa / Nora Musatová
  •  / Kampa / Nora Musatová

kombinovaná technika/sklo/karton, rozměr 41 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3492x

Vyvolávací cena:

13 800