Čas na serveru 06:45:10

Nora Musatová
Karneval v Praze

Id: 151102

Karneval v Praze

  •  / Karneval v Praze / Nora Musatová

podmalba na skle, rozměr malby 66,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1645x

Vyvolávací cena:
6 000

8 000