Čas na serveru 22:26:55

Nora Musatová
Koncert

Id: 129201

Koncert

  •  / Koncert / Nora Musatová
  •  / Koncert / Nora Musatová
  •  / Koncert / Nora Musatová

malba/kombinovaná technika, rozměr 10 x 8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1983, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1719x

Vyvolávací cena:

8 880