Čas na serveru 13:44:20

Nora Musatová
Na procházce

Id: 1836

Na procházce

  •  / Na procházce / Nora Musatová

malba na skle, rozměr 24,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2413x

Vyvolávací cena:

4 300